Сайт
Як зробити сайт легким у користуванні та зручним для відвідувачів
Submitted by Ihor Vyspyanskyy on Mon, 17/09/2007 - 14:381. Як правильно організувати загальний шаблон сторінки
Перш ніж приступити до роботи потрібно обрати один із способів верстки (гумовий дизайн, дизайн з фіксованою шириною). Розглянемо трохи детальніше ці дві можливості.
Оптимізація форумів та інших форм спільнот користувачів WWW
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Sat, 02/12/2006 - 22:36Оптимізація форумів та інших форм спільнот користувачів WWW
Дана стаття була написана і лише зараз опублікована у науковому віснику “Львівської Політехніки”. З організаційних причин вона пролежала 2 роки у видавництві. Тому в цій статті ви не знайдете терміну Веб 2.0, який тоді це просто не існував. Проте, про своїй суті стаття саме про це – як керувати та оптимізовувати Інтернет-спільноти, базове поняття для Веб 2.0
Стаття публікується зі спрощеннями та скороченнями, зокрема без формул, зі спрощеними заголовками, та без деяких ілюстрацій.
Аналітика вашого сайту від Google
Submitted by Sergi Adamchuk on Wed, 05/04/2006 - 11:20Ґуґл пропонує власникам сайтів безкоштвний сервіс аналітики популярності сайту.
http://www.google.com/analytics
Сервіс дозволяє користувачам відслідкувати яким чином відвідувачі потрапили на сайт, що вони там робили, за словами розробників система також дозволить підвищити рентабельність сайту, збільшити кількість переходів та збільшити доходи від реклами.
Система включає близько 80 видів звітів, ви зможете дізнатись за якими ключовими словами люди переходили на ваш сайт.
Аналітика Google повністю інтегрована з сервісом AdWords.
Сервіс безкоштовний, але зареєструватись наразі можуть лише ті, хто одержав запрошення від Google.
Додаткову інформацію можна почи
Веб 2.0 - другий шанс для Уанету
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Wed, 29/03/2006 - 23:09Глобальне середовище World Wide Web на сьогодні є безпрецедентним і унікальним інформаційним ресурсом, який об’єднує в собі величезні об’єми інформації. Розвиток цього глобального середовища є одним з ключових напрямків глобалізації та розвитку цивілізації.
Кількість користувачів Інтернет зараз у світі сягає мільярда і продовжує швидко зростати. У цьому рості приймають участь традиційно високотехнологічні країни (Північна Америка, Європа, далекосхідний регіон), проте останнім часом спостерігається також стрімкий ріст популярності Інтернет і в країнах третього світу
Україна приймає активну участь у розвитку даного середовища. WWW поступово займає домінуюче місце серед засобів пошуку, передачі інформації, спілкування в Україні. По різних даних, в Україні активними користувачами Інтернету є від 15% до 20% населення. Вплив WWW на українську громаду постійно зростає, складаючи серйозну конкуренцію електронним ЗМІ та друкованим виданням.
Проте, зі сумом можна зазначити, що на сьогодні Україна та українська нація не використовує в належній мірі потенціал WWW для свого розвитку, більше того, деякі тенденції розвитку WWW та Інтернету породжують обгрунтовані перестороги щодо можливих нових загроз для України. Причиною такої ситуації є не стільки характер сучасних технологій (розвиток Веб-технологій носить досить об'єктивний характер і не може класифікуватися як ворожий Україні), скільки пасивність України у формуванні структури та правил WWW.
Як бухгалтеру обліковувати затрати на розміщення сайту в Інтернет.
Submitted by Dmitriy Tarasov on Tue, 22/11/2005 - 17:06Як бухгалтеру обліковувати затрати на розміщення сайту в Інтернет. Російський досвід.
Методичні рекомендації для бухгалтерії.
Може дасть нові ідеї і українським економістам та бухгалтерам.
http://info.nic.ru/st/13/print_906.shtml
Власний Інтернет-форум і технологія ASP
Submitted by Dmitriy Tarasov on Thu, 17/03/2005 - 12:56Майже кожен починаючий власник (адміністратор) сайту додає до сайту таку інтерактивну компоненту як форум.
Як правило створюється один тематичний форум та кілька загально тематичних “Різне”, “Балачка”, “Гумор”. Власник бере на себе підтримку кількох різнопланових форумів.
Відвідувачів не багато і через деякій час навіть власник перестає публікуватись на своєму форумі. Не отримує відгуки на свої ідеї, цікаві теми залишаються нерозкритими. Автор нікому невідомий.
У результаті сайти обвішані форумами, форумчиками, форумчишками з кількістю тем від 1 до 100. Навіть популярні сайти, навіть з цікавими темами.
Для чого створюють форуми на додаток до сайту? Форум (на думку власника сайту) має:
SorceForge - всесвітній сервіс для розробників Open Source проектів
Submitted by Sergi Adamchuk on Mon, 14/02/2005 - 13:24SourceForge (sourceforge.net, перекладаєтсья як кузня сирців) - це грандіозний проект, який містить велику кількість безкоштовних (та ще й з відкритим кодом) програм. Багато кому доводилось викачувати програми із цього сайту.
Але у цьому пості я хотів би описати які можливості SourceForge надає розробниками Open Source програм.
Спочатку вам потрібно зареєструвати ваш проект, для цього ви повинні бути зареєстрованим користувачем SourceForge і відправити заявку на реєстрацію, заявки розглядаються людьми, тому до реакції на заявку може пройти зо 2 дні.
Кожен проект має такі можливості:
1. Ви можете задати різні характеристики проекту, щоб користувачам було легше знайти його (мова програмування, мова інтерфейсу, ступін готовності проекту, цільова аудиторія та багато іншого)
Google Groups 2
Submitted by Sergi Adamchuk on Mon, 30/08/2004 - 10:16Google розпочав бета-тестування нового сервісу Google Groups 2, думаю таки варто називати його новим сервісом, а не новою версією Google Groups, яка стала дуже популярною.
Якщо коротко Google Groups 2 - це гібрид та Yahoo Groups.
Google Groups - це наступник сервісу DejaNews, який у свій час успішно придбав Google, представляє собою веб інтерфейс до сервісу Usenet, який за тривале своє існування накопичив великі обсяги дискусій.... Легендарна пошукова машина Google стала в такій ситуації дуже доречною.
Я наприклад дуже активно використовував послуги Google Groups при створенні програмного забезпечення, всі основні комп'ютерні корпорації публікують свої дискусії підтримки у Usenet (в тому числі і Microsoft), тому зустрівшись із якоюсь проблемою можете бути впевнені, що ви не перші, хто стикається з такою задачею і у Usenet вже є дискусія з цього приводу. Головне вірно сформулювати пошуковий запит. Правда, якщо у вас ніяких знань англійської - це вам може і не допомогти.
Відкриття сайту
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Mon, 23/08/2004 - 21:12Відкрив цей сайт.
Довго збирався, довго планував, а вийшло усе швидко і несподівано. Була хвилька часу в літній відпустці, і я нею скористався...
Ще одні помилки Веб-дизайну
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Sat, 21/08/2004 - 01:07У статті розглядаються деякі типові помилки, яких допускають розробники сайту при його проектуванні та побудові. Список недоліків дизайну формувався з огляду на наступні критерії - зручність користання сайтом, ефективність позиціонування сайту в пошукових машинах і його корисність
Дана стаття являє собою перероблений і уточнений варіант статті, що була раніше опублікована на моєму персональному сайті. Ось тут cтара версія.
Recent comments
13 years 8 weeks ago
13 years 10 weeks ago
13 years 44 weeks ago
13 years 52 weeks ago
14 years 37 weeks ago
15 years 8 weeks ago
15 years 14 weeks ago
15 years 20 weeks ago
15 years 22 weeks ago
15 years 36 weeks ago