Контекстна реклама
Енциклопедія від Google
Submitted by Yuriy Syerov on Sun, 16/12/2007 - 15:56Google вирішив створити свою енциклопедію, яка має стати аналогом та конкурентом Wikipedia.
Цікавим мені видався факт, що автори статей зможуть заробляти на контекстній рекламі, яка буде розміщена на сторінках з їхніми статтями. Цікаві статті матимуть хорошу відвідуваність. А це значить, що автори цікавих статей, зароблятимуть гроші.
Думаю, така ідея має гарні перспективи, бо гроші, хоч і невеликі більше стимулюватимуть до написання якісних статей. Крім того між авторами виникне конкуренція, щоб саме їхня стаття була розміщена в енциклопедії.
З іншого боку, зрозуміло, що автори будуть "битися" лише за "топові" теми, в той час як непопулярні теми можуть залишатися невисвітленими взагалі.
Google тестує AdSense для мобільних пристроїв
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Tue, 17/07/2007 - 20:10Згідно з інформацією MobiAd http://www.mobiadnews.com/?p=879 Google розпочав тестування рекламної системи AdSense для мобільних телефонів.
Тестування закрите, потрапити туди можна лише за запрошенням від Google.
На мобільну реклама накладаються досить сильні обмеження по розміру - дві стрічки тексту по 12-18 символів. Окремо є ще стрічка адреси сайт та телефон для контакту.
В даний момент передбачено таргетинг на ряд розвинутих країн.
Загальні принципи визначення ціни реклами та прибутку рекламної площадки ніби ті самі, що для традиційного Google Adsense
Djuice піариться на Джинсі
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Sun, 18/02/2007 - 12:34Якщо пошукати "Джинс" на google.com, то у блоці контекстної реклами висить реклама DJUICE - його основного конкурента.
Про подібні способи реклами на чужих брендах ми уже говорили на сторінках цього сайту. Очевидно, значних витрат Київстар на таку рекламу не матиме, адже конкурентів там нема, очевидно ціна за клік мінімальна, та й клікатимуть рідко - реклама іміджева
Альтернативні (дармові) способи використання контекстної реклами
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Mon, 02/01/2006 - 22:48Як відомо, контекстна реклама є досить ефективним методом реклами як з точнки зору рекламіста, та і з точки зору публікатора реклами. Традиційно, контекстна реклама оплачується по схемі PPC (Pay Per Click) - коли платиться не за показ реклами, а за реакцію на неї відвідувача.
За таких умов важливим для рекламіста є точне формулювання тексту реклами - щоби усунути випадкових відвідувачів, на яких реклама не є орієнтованою, але які можуть "з'їсти" рекламний бюджет.
Часто, наприклад, в контекстній рекламі вказують ціновий діапазон послуг, які рекламуються (щоди любителі "дармового" не клікали по рекламі), регіон тощо.
Проте, не раз уже відмічалася потенційна можливість використання контекстної реклами для так званого "брендінгу" - коли задачею реклами є не миттєва реакція людини, а запамятовування бренду чи торгової марки.
У такому разі ...
Google тепер виплачуватиме власникам сайтів за поширення Firefox
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Thu, 10/11/2005 - 16:12Google вочевидь вирішив тиснути лідера ІТ-індустрії. І вибрав для цього одне з найвразливіших місць Microsoft - ПЗ для Інтернету.
Google розпочав активно фінансову підтримку Firefox - найперспективнішого конкурента броузера Internet Explorer. Тепер власники сайтів мають можливість (у рамках програми google AdSense) розміщати на своїх сторінках рекламу броузера Firefox. Якщо відвідувач скористається рекламою і завантажить собі Firefox, власник сайту отримує від Google 1$.
Таким чином, ми стаємо свідками переходу від вільно поширюваного ПЗ до ПЗ, за використання якого платять :)
Реакція Microsoft на даний хід Google поки не мені невідома.
Чому вигідно рекламуватися на україномовних сайтах
Submitted by Andriy Peleschyshyn on Fri, 03/09/2004 - 22:44Україномовні сайти на жаль часто вважаються чимось другосортним у порівнянні з аналогічними російськомовними. Це зокрема, відображається на розміщенні реклами на них. Не так часто рекламодавці підтримують україномовні сайти. Проте важливо усвідомити, що саме україномовні сайти є ефективною площадкою для прямої реклами українських онлайн-магазинів.
Recent comments
12 years 41 weeks ago
12 years 44 weeks ago
13 years 25 weeks ago
13 years 33 weeks ago
14 years 18 weeks ago
14 years 41 weeks ago
14 years 47 weeks ago
15 years 1 week ago
15 years 3 weeks ago
15 years 17 weeks ago