Google тепер виплачуватиме власникам сайтів за поширення Firefox
Google вочевидь вирішив тиснути лідера ІТ-індустрії. І вибрав для цього одне з найвразливіших місць Microsoft - ПЗ для Інтернету.
Google розпочав активно фінансову підтримку Firefox - найперспективнішого конкурента броузера Internet Explorer. Тепер власники сайтів мають можливість (у рамках програми google AdSense) розміщати на своїх сторінках рекламу броузера Firefox. Якщо відвідувач скористається рекламою і завантажить собі Firefox, власник сайту отримує від Google 1$.
Таким чином, ми стаємо свідками переходу від вільно поширюваного ПЗ до ПЗ, за використання якого платять :)
Реакція Microsoft на даний хід Google поки не мені невідома.

Recent comments
14 years 30 weeks ago
14 years 32 weeks ago
15 years 14 weeks ago
15 years 21 weeks ago
16 years 7 weeks ago
16 years 30 weeks ago
16 years 36 weeks ago
16 years 42 weeks ago
16 years 44 weeks ago
17 years 6 weeks ago