Педагогічні технології дистанційного навчання
Навчальна мова програмування для найменших.
Submitted by Sergi Adamchuk on Tue, 01/04/2008 - 11:53Нещодавно у Масачусетському Технологічному Інституті розробили мову програмування для навчання програмуванню найменших - Scratch (Дряпанка).
Тут програми створюються легко, шляхом візуального складання блоків. Влітку розробники обіцяють нову версію з підтримкою Юнікоду, в яку також планується включити українську локалізацію.
Детальнішу інформацію про програму, а також про те, як взяти участь у локалізації можна знайти тут: http://blog.solvek.com/2008/04/blog-post.html
Семінар "Теорія і практика дистанційного навчання в Україні"
Submitted by Roman Prof on Fri, 23/12/2005 - 14:57На базі Львівського інституту пожежної безпеки відбулося четверте засідання щомісячного міського семінару на тему „Теорія і практика дистанційного навчання в Україні”, де було представлено доповідь старшого викладача кафедри інформаційних систем і мереж Національного університету „Львівська політехніка” Романа Голощука (мене себто ;))про шведський досвід у сфері дистанційного та комбінованого навчання. Особливістю цього семінару було те, що, крім постійних учасників – представників вищих навчальних закладів Львова, у приміщенні Лабораторії дистанційного навчання ЛІПБ МНС України були віртуально присутніми ще й науковці з Проблемної лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.
Дистанційне навчання в Україні. Міф чи реальність?
Submitted by Roman Prof on Thu, 02/09/2004 - 20:16Дистанційне навчання (distance education, e-learning), як інновація прийшло на український ринок навчальних послуг декілька років тому і до цього часу залишається без законодовчо-нормативного визначення. За цей час тривали активні дискусії стосовно стратегії, перспективності та можливості впровадження e-learning в освітню сферу України.
Дистанційна освіта досі не легалізована в Україні, як окрема форма навчання, а лише частково використовується в заочному навчання (деколи відбуваєть тільки проста підмiна назви "Заочне навчання" на "Дистанцiйне навчання" без змiни технологiй та пiдходів до навчання) й як засіб для організації тренінгів бізнесменів чи працівників компаній.
Зараз відбувається обговорення проекту положення Міністерства Освіти і Науки України про дистанційну освіту (ДО) як державну політику, спрямовану на створення і розвиток системи дистанційної освіти в Україні (СДО). Текст положення можна знайти тут: http://udec.ntu-kpi.kiev.ua/udec.nsf/poloszennyaukrDO?OpenPage
25 грудня 2002 року в третьому, остаточному, читанні Державна Дума Росії узаконила навчання з допомогою дистанційних технологій прийнявши поправки до законів "Об образовании" і "О высшем и послевузовском профессиональном образовании". Ці поправками дозволяють оволодівати знаннями дистанційно з отриманням загальнодержавного документа (диплому) після закінчення навчання.
Recent comments
13 years 9 weeks ago
13 years 11 weeks ago
13 years 45 weeks ago
14 years 5 days ago
14 years 38 weeks ago
15 years 9 weeks ago
15 years 15 weeks ago
15 years 20 weeks ago
15 years 23 weeks ago
15 years 37 weeks ago