Файрвол
Особливості організації міжмережної взаємодії при використанні операційної системи FreeBSD
Submitted by Yuriy Ryshkovets on Thu, 10/04/2008 - 12:38В сучасних умовах обмін даними між комп’ютерами став невід’ємною частиною життя. Мережні засоби застосовуються у всіх сферах діяльності. В навчальних закладах всіх рівнів, починаючи від початкових і закінчуючи спеціальними, комп’ютерні мережі дозволяють студентам і викладачам отримати миттєвий доступ до інформації в бібліотеках всього світу. На даний час зростає потреба у використанні інформаційних технологій в управлінні навчальним процесом у всіх навчальних закладах.
З розширенням комп’ютерних систем і їх взаємодії з різними за структурою мережами спостерігається щораз більша залежність як організацій, так і окремих людей від інформації, що передається по мережі, і зберігається в таких системах. Це, у свою чергу, дозволяє зрозуміти необхідність захисту даних і ресурсів від можливого несанкціонованого доступу, важливість використання спеціальних засобів для забезпечення достовірності отриманих даних та повідомлень, а також захисту систем від мережних атак.
Із появою та поширенням комп’ютерів і засобів автоматизованої обробки інформації виникла потреба в автоматизованих засобах захисту файлів та іншої інформації, що зберігається на комп’ютерах. Особливо гостро потреба в засобах захисту відчувається в багатокористувацьких системах, таких як системи, до яких можна отримати доступ по звичайних телефонних лініях зв’язку або відкритих комп’ютерних мережах.
Повернення LAND для Windows
Submitted by Dmitriy Tarasov on Wed, 09/03/2005 - 20:31Вже призабута та блокована у більшості ОС (у т.ч. Windows NT) атака LAND повертається завдяки недолікам реалізації протокольного стека Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2003.
"Оновлена версія" атаки передбачає відправку великої кількості TCP пакетів (з флагом SYN). Атака можлива на довільний відкритий TCP порт.
Крах цифрових криптографічних систем?
Submitted by Sergi Adamchuk on Mon, 30/08/2004 - 10:23На сьогодні в цифрових інформаційних системах активно використовують алгоритми цифрового підпису, такі як MD5, SHA-0 і SHA-1, не зважаючи на те, що ніхто строго не довів можливість простого зламання цих алгоритмів багато серйозних систем їх використовує свято вірячи у їх незламність, навіть у нашій країні з початку цього року діє закон, що юридично прирівнює електронні підписи до традиційних, зовсім нещодавно з'явились деякі публікації, що покладають тінь сумніву на хибність таких переконань, це викликало серйозне занепокоєння у сфері цифрового захисту інформації.
Детальна інформація тут http://www.securitylab.ru/47227.html
Багато програм і операційних систем зара
Recent comments
13 years 1 week ago
13 years 4 weeks ago
13 years 38 weeks ago
13 years 45 weeks ago
14 years 30 weeks ago
15 years 1 week ago
15 years 7 weeks ago
15 years 13 weeks ago
15 years 15 weeks ago
15 years 29 weeks ago