Домашні мережі для Інтернет - чи так все супер?

Пропонували мені підключення до Інтернет через новоорганізовану домашню мережу. Ніби на перший погляд все класно (телефон вільний, дешевше і тп), проте дещо мене заставило відмовитися. Основні причини:

  • Погана захищеність від усяких блискавок
  • Використання хабів (концентраторів) замість свічів (комутаторів)

Якщо перший пункт - традиційний (уже не один знайомий попалив комп'ютер під час грози), то другий вразив тим, наскільки мало задумуються над безпекою активісти таких проектів.
Адже достатньо, щоби хто-небудь в будинку встановив програму-сніфер, і вся конфіденційність роботи в Інтернет практично зникне. Але чому економія кількох доларів на одному хабі є головним аргументом для власників домашніх мереж?
Врахуйте цей факт, якщо під'єднюватиметесь до такої мережі - довідайтесь, яке обладнання використовується в мережі.

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Гроші - головне

Власники домашніх мереж працюють за принципом "Дешево і сердито". Для них головне залучити якомога більше клієнтів і здерти з них побільше грошей. Про безпеку вони думають в останню чергу.

домашня мережа на стрийській

я користуюсь вдома домашньою мережею побудованою на свічах і дуже задоволений. Це дуже вигідно і дешево, принаймні в наших українських реаліях. Чесно кажучи організатори мереж і так беруть на себе великий тякар проблем щодо блискавок і тд. Прикро що домашні мережі використовуються в основному для ігор а не для інтернету.

Всюди по різному

Напевно всюди по різному є.
Мені пропонували мережу з хабами (Львів, вулиця Мазепи). А від блискавки постраждали два моїх знайомих - один на Сихові (у нього згоріла мережева), а другий у центрі Львова, проспект Шевченка (там вигорів весь компютер включно з блоком живлення).

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа