DVD скоро помре!?
Така заява Біла Гейтса. Не дуже то він трудиться, щоб пояснити свою думку, але каже просто, що скоро носити сріблясті диски із записаною музикою чи фільмом буде просто смішно.
А я думав, що сьогодні якщо купувати відео-плеєр якийсь, то краще відразу DVD (або комбо), бо VHS не довго залишилось жити.
Детально:
http://www.dw-world.de/russian/0,3367,2214_A_1266437_1_A,00.html
http://www.internet.ru/index.php?itemid=9765

Recent comments
14 years 30 weeks ago
14 years 32 weeks ago
15 years 14 weeks ago
15 years 21 weeks ago
16 years 7 weeks ago
16 years 30 weeks ago
16 years 36 weeks ago
16 years 42 weeks ago
16 years 44 weeks ago
17 years 6 weeks ago