Чому вигідно рекламуватися на україномовних сайтах

Україномовні сайти на жаль часто вважаються чимось другосортним у порівнянні з аналогічними російськомовними. Це зокрема, відображається на розміщенні реклами на них. Не так часто рекламодавці підтримують україномовні сайти. Проте важливо усвідомити, що саме україномовні сайти є ефективною площадкою для прямої реклами українських онлайн-магазинів.

Давайте поміркуємо разом. Критичним параметром інтернет-реклами для магазину є його спрямованість на певний регіон. У більшості випадків таким регіоном є держава, у якій функціонує магазин (це зобумовлено питаннями розрахунків, доставки та митного контролю).

Проте, багато контент-сайтів, які мають гарні можливості для реклами відповідних інтернет-магазинів, не володіють системами географічного таргетингу.

У такому разі для українського онлайн-магазину (не залежно від його робочої мови) у пригоді стає мова сайту, який міг би бути площадкою для Інтернет-реклами.

Адже реклама на українському російськомовному сайті може бути неефективною - вона "спалюватиметься" для відвідувачів з Росії та інших країн СНД, на територію яких навряд чи розраховує магазин.


У той же час реклама на україномовному сайті забезпечує практично точний таргетинг на територію України, що є її безсумнівним плюсом.

&copy Андрій Пелещишин

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Цікава дискусія

Цікава дискусія з приводу даного матеріалу розгорнулася тут :
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=2986

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа