Боротьба з комп'ютерною злочинністю активізується

У США проведено операцію по боротьбі зі комп'ютерною злочинністю - понад 150 чоловік заарештовано, 160 кримінальних справ розкрито.

У чому ж вина фахівців з компютерних технологій? Чи є підводні камені для таких людей?

По справах, що розглядаються, 150 тисяч чоловік вважаються потерпілими, збитки понад 250 мільйонів доларів.
До відповідальності притянуто хакерів, що ламали чужі сайти (не тільки штатівські, а навіть арабські). Спамерів також, здається, не минули переслідування.


Підозрюю, що до відповідальності притягнуто і тих комп'ютерщиків, які не думали, що роблять злочин, або не думали про такі речі взагалі.

Цікавою ілюстрацією до такого твердження є наступна дискусія на одному російському форумі http://www.searchengines.ru/forum/showthread.php?threadid=10252

Коротко суть. "Невинне" оголошення - запрошується спеціаліст для просування сайту, що торгує ліками без рецепту. Далі виявляється, що участь у такому проекті може призвести до дуже серйозних наслідків для фахівця з ІТ, якому проблеми медицини можуть бути дуже далекі. Серед наслідків - пожиттєва заборона в'їзду в Штати, кримінальна відповідальність, подача в міжнародний розшук.

Андрій Пелещишин

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

да, тоже сижу в

да, тоже сижу в этой теме на searchengines.ru так и не пришли мы к общему мнению пока... но лично я считаю что закрытие инет-магазов с лекарствами это глупость...

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа