Ціна анекдоту

Цікава новина з'явилася в Рунеті - один з найбільших російських Веб-холдингів РБК купив популярний розважальний сайт anekdot.ru Сайт анекдотів був приватним проектом Веб-майстра Дмитра Вернера та був одним з перших розважальних сайтів російською мовою.
Ціна угоди - досить вражаюча. Називаються суми від 500 тисяч до 1 мільйона доларів.
Цікавим в даній угоді є один момент:

Фактично продано не стільки сайт, скільки його популярність. Зрозуміло, що нічого надзвичайного в двигуні чи дизайні (дещо невдалому на мою думку) не має. Головне - це його популярність. А популярність у даному разі (як і є майже завжди) є похідною від контенту.
Проте вміст сайту в даному разі є знову ж похідний від популярності (така собі спіраль росту наповнення та популярності сайту). І вміст сайту повністю сформований відвідувачами сайту, які
1. Розміщали на ньому свої історії та анекдоти
2. Оцінювали та вибирали кращі твори
Таким чином, реально продається не робота веб-майстра, не творчість талановитого автора, а продається вміння та талант організації Веб-спільноти на базі досить тривіальної ідеї.
Ще одне питання залишається відкритим - а як люди, які розміщали свої історії на сайті (особливо самі популярні) відносяться до того, що фактично вони забезпечили прибуток власнику сайту і їхня творчість тепер перепродається?

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа