Відкриття сайту. Офіційний реліз

У Інтернеті з'явився новий сайт. Цей сайт, який зараз перед Вами - сайт "Інформаційні технології. Аналітика"


Які задачі він перед він покликаний вирішувати та які основні відмінності від інших аналогічних сайтів?


Основною задачею, що поставлена перед сайтом, є
допомога в отриманні аналітичної інформації зі різних галузей інформаційних технологій
. Сайт орієнтовано на

  • Менеджерів з інформаційних технологій
  • Керівників проектів у галузі ІТ та складних діючих інформаційних систем
  • Дослідників та науковців у галузі комп'ютерних наук
  • Журналістів та авторів матеріалів на комп'ютерну тематику
  • Людям, що цікавляться тенденціями та перспективами розвитку інформаційних технологій


Одним словом, сайт цікавий усім тим, хто бачить свій основний рід занять та покликання в галузі ІТ, проте не обмежує коло своїх інтересів вирішенням вузькоспеціалізованих задач та конкретних питань, а прагне бачити світ інформаційних технологій у комплексі.


Сайт не претендує на енциклопедичність та повне освітлення певних конкретних технологічних питань. Впевнений, знайти потрібну конкретну інформацію по мовах програмування, технічному чи програмному забезпеченню тощо, на сьогодні не є принципово складно.


Особливістю сайту є його орієнтація на авторські матеріали, написані людьми, які багато часу працювали і працюють далі у сфері ІТ над розв'язанням комплексних задач, задач нетривіальних та нових. Серед авторів є люди з науковими ступенями та вченими званнями, здобутими за цінні нові наукові дослідження у галузі інформаційних технологій. Матеріали часто носитимуть дискусійний характер, що зобумовлено в першу чергу їхньою оригінальністю та новизною.


Якщо на сайті зустрічатимуться запозичені матеріали, то такі статті або носитимуть "концептуальний" характер, або по якійсь причині попри свою цінність пройшли незаміченими для українських фахівців.


Сайт орієнтуватиметься на україномовні матеріали (хоча не виключена і наявність матеріалів іншими мовами) і активно працюватиме над питаннями аналізу стану та перспектив розвитку інформаційних технологій в Україні.Адміністратор сайту
Інформаційні технології. Аналітика

Андрій Пелещишин

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа