MRP

Системи планування матеріальних потреб. З’явилися в 60-х роках минулого століття. Вхідними даними MRP-системи є показники плану виробництва готової продукції на період, специфікації продукції, наявні запаси та ін. Вихідними даними MRP-системи є графіки замовлень на закупівлю матеріалів і комплектуючих та графіки замовлень на виробництво компонентів, необхідних для виготовлення готової продукції. Пізніше були створені системи наступного покоління – MRP-II (Manufacturing Resources Planning), в яких за допомогою різних математичних методів моделювання разом з плануванням матеріальних ресурсів, через опис в системі технології виробництва, здійснюється планування потреб у виробничих потужностях (устаткування, виробничий персонал...) і в результаті розраховуються початкові дані для формування показників фінансових планів і бюджетів

Технології інтеґрації даних

EAI – це технологія, за допомогою якої організація добивається централізації і оптимізації інтеґрації корпоративних застосувань, зазвичай використовуючи ті або інші форми технології оперативної доставки інформації, яка керується зовнішніми подіями.

ETL – це технологія, яка перетворить дані (зазвичай за допомогою їх пакетного опрацювання) з операційного середовища, що включає гетерогенні технології, в інтеґровані дані, що узгоджуються між собою, придатні для використання в процесі підтримки прийняття рішень; ETL-технологія орієнтована на бази даних, наприклад, сховище, вітрину або операційне сховище даних.

Syndicate content

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа