Штучний інтелект для штучного інтелекту

Виявляється не лише людям потрібний штучний інтелект, але й штучному інтелекту потрібен штучний інтелект (тавтологія не моя, це все Amazon).

Amazon придумав, як у програми вбудувати штучний інтелект. Для цього вони створили спеціальний API, при цьому ваша програма може формувати задачі, які на сьогоднішній день здатна розв'язати лише людина, і за допомогою цього API передавати на спеціальний сайт, де всі, хто проходить повз може розв'язати. Таким чином створюється ілюзія, що ваша програма має інтелект.
Наприклад, людина тільки глянувши на фото зможе визначити, чи є на ній людина чи ні... Технологія від Amazon дозволяє наділяти програми такими можливостями вже сьогодні.
Правда, щоб оці прохожі мали стимул розв'язувати такі задачі - їм потрібно платити, реальні гроші... за це пропонують по кілька центів та все ж.

Побачимо, що з цього вийде.... Ця штучка добряче допоможе хакерам в обході всяких Тюрінг кодів (це графічні зображення при різних авторизаціях, які дають змогу сайт переконатись, що з сайтом працює не бот, а людина).

Називається нова розробка Amazon Mechanic Turk ([weblink:http://www.mturk.com/]).

Оригінал публікації тут: http://sergiua.blogspot.com/2007/04/blog-post.html

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

Гарна стаття за темою

Гарна стаття за темою, з ілюстраціями і цінами
http://habrahabr.ru/blogs/crowdsourcing/38589/

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа