Google Bombing. 3 роки за образу Президента Польщі

3 роки ув'язнення загрожує поляку, який використав технологію розкрутки сайту за допомогою зовнішніх посилань з метою образи Президента Польщі. Він успішно досягнув того, що за одним лайливим польським словом офіційний сайт Президента Польщі кілька місяців займав перше місце на Гуглі.
Такий вид "оптимізації" не є чимось новим, і має навіть власний термін - Google Bombing. І ніби (за деякою інформацією з тематичних форумів) Google якось пробує від нього захиститися, але видно, поки що не дуже успішно. Новим тут є притягнення чоловіка до кримінальної відповідальності за такі дії. Звичайно, така справа нова для правосуддя, тому не виключено, що жорсткої кари не буде, проте сам факт такого "бомбування" встановлено достеменно.
Детальніше про справу можна почитати тут http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4477719.html

Зазначу, що сайти політиків не раз попадали в такі ситуації. Пригадую, були подібні історії з сайтом Білого Дому, сайтом Президента Білорусі, здається, щось подібне було і в Україні. Хоча не завжди це був результат навмисних дій, часто така ситуація виникала стихійно.
Основною причиною тут є те, що з ряду соціальних та психологічних причин саме на сайти політиків ставлять лайливі посилання. А, в силу того, що по таких словах серйозної конкуренції нема (та й на сторінках вони зустрічаються не надто часто), поява таких посилань є достатньою причиною для відповідного рангування "сайту-жертви".

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа