Подкасти стали популярнішими за блоги

Агенство маркетингових досліджень Nielsen//NetRatings оприлюднило звіт, згідно з яким 6,6 відсотків дорослих інтернет-користувачів США (це більше ніж 9 млн. людей) за останній місяць хоча б раз скачували аудіоподкаст. Відеоподкасти менш популярні, їх скачували лише 4 відсотки користувачів. В цей же час блоги мають 4,8 відсотка користувачів.
Якщо вважати ведення блогу і регулярне прослуховування подкастів "мережною активністю", то подкастинг став популярніший за блоги. Якщо ж вважати, що публікація в веб-журналі (створення контенту) і прослуховування подкастів це різні види активності, то поки що блоги поза конкуренцією.
Подкастами популярні, зазвичай, серед молоді (18-24 роки).
Цікаво, що частіше покастери користуються такими бровзерами як Firefox та Safari, з великим відривом позаду IE. Це можна пояснити тим, що більшість подкастерів користуються продукцією фірми Apple (комп'ютерами та портативними mp3 плеєрами iPod).
Найпопулярнішими серед подкастерів сайтами є Macworld, Apple та iTunes.
У нас (з нашим то dial-up-ом) до такої популярності подкастингу ще далеко. Хоча очевидно, що цей сервіс в майбутньому буде дуже популярний і в нас.

За матеріалами сайту Веб-планета: Подкасты стали популярнее блогов

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа