Google Earth і партизани

Британські та американські військові вважають, що однією причин неперервного та ефективного спротиву з боку іракських партизанів є Google Earth.
Google Earth – це один з сервісів Google, який дозволяє мати доступ до карт-фотографій місцевості, зроблених з супутника.
На думку Біла Світмана (Bill Sweetman), котрий є експертом по бойових системах, детальні дані про місцевість, котрі надає сервіс Google Earth та системи GPS дозволяють повстанцям ефективно знаходити, ідентифікувати і вражати цілі на території військових баз США та Великобританії.
Супутникові знимки дозволяють наводити ракети, вести мінометний вогонь, а також вказувати терористам-смертникам шлях до цілі.
У розпорядженні військових найсвіжіші фотографії, проте такі сервіси як Google Earth дають партизанам можливість вирівняти шанси. Фотографії місцевості, які надає Google Earth, мають давність приблизно півтора роки, тому вони не дають можливості локалізувати мобільні цілі, проте цілком придатні для визначення координат будівель і споруд.
Представники Google заявили, що вони розуміють стурбованість військових, проте вони вважають, що такий сервіс як Google Earth приносить більше користі ніж шкоди, крім того отримати супутникові знимки місцевості можна і з інших джерел в Інтернет.
Загалом виглядає, що військові, котрі не можуть встановити контроль над територією і нарешті зробити життя іракців справді мирним, просто шукають офірного цапа.
Джерело: В успехах иракского сопротивления виновата Earth Google

© Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа