Активний захист від спаму за допомогою bluesecurity.com

Компанія Blue Security, Inc. розробляє Інтернет проект для допомоги користувачам у відписці від спаму. Поки що проект у стадії глибокої beta версії.
Проект передбачає впливати на декілька слабких місць спам індустрії. А саме:

 • Технічно блокувати спамерів за допомогою скарг до провайдерів
 • У частково автоматизованому режимі створювати записи (необхідність припинення розсилки або виключення адреси) на сайті замовника спаму. Кількість записів пропорційна кількості спаму.
 • Примушувати спамерів видаляти зі списків жертв адреси клієнтів bluesecurity.
 • Блокування спамерів скаргами до провайдерів здійснюється традиційно. Користувач пересилає на bluesecurity.com отриманий спам. Bluesecurity агрегує та аналізує скарги і звертається то провайдерів і хостерів спамерів з проханням блокувати розсилки. Перед зверненням до провайдерів надсилається нота спамеру – припинити надсилати спам користувачам bluesecurity.

  У наступних версіях сервісу bluesecurity планується індивідуальна робота з сайтом замовника спаму.
  За допомогою спеціального ПЗ від bluesecurity, користувач після кожного спамерського листа залишає на сайті замовника спаму запис про необхідність припинення розсилки або виключення його адреси зі списку. Велика кількість подібних записів у формах замовлень і інших формах сайту може зашкодити бізнесу замовника спаму.
  ПЗ включає стандартну компоненту (під ОС Windows) та набір скриптів створених bluesecurity для “спілкування” з конкретними сайтами замовників спаму.

  За задумом Blue Security, Inc., можливість автоматизовано скаржитись на спам персонально замовнику, примусить замовників спаму перебірливіше ставитись до якості списків розсилки у спамерів.
  У ідеалі спамери масово стануть видаляти клієнтів bluesecurity зі своїх баз. Принаймні інструмент для цього доступний для скачування спамерами з bluesecurity.com

  На відміну від спроби Lycos помститися спамерам та їх замовникам за допомогою фактично DDoS атаки, bluesecurity будують юридично коректну систему активного захисту.

  З часом сервіс стане платним.

  Активний захист від спаму

  © Інформаційні технології. Аналітика , Рідна Мережа